Tecrübeli Gezginler

Azamara Club Cruises gemileri ile seyahat etmeyi planlıyorsanız ya da zaten bu lüks gemilerle seyahat etme deneyimi kazandıysanız Le Club Voyage ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir.

Le Club Voyage programı size pek çok ayrıcalık sunar. Le Club Voyage programına üye olduğunuzda özel ödüllerden ve avantajlardan yararlanabilir, bu programa üye olmayan kişilere sunulmayan pek çok ayrıcalık elde edersiniz.

Le Club Voyage programı Azamara Club Cruises’ın size gemilerle seyahat ettiğiniz için teşekkür etme yoludur. Azamara size bu programla “lütfen kısa zamanda gemimize dön” demektedir.

Kısa Filmlerimizi izleyin

Tecrübeli gezginler olarak Jenny McCarthy ve James Brolin’in başrollerinde oynadığı iki kısa filmimizi çok beğeneceğinizi umuyoruz. Royal Caribbean gemilerinde yaşadığınız seyahat tecrübelerinizi bulabileceğiniz bu filmler, daha önce gemilerimizde bulunmamış tecrübeli diğer gezginler için de yol gösterir niteliktedir…İzleyin ve bir Royal Caribbean gemisinde neler bulabileceğinizi gitmeden görün.


Le Club Voyage Programının Sunduğu Avantajlar

Le Club Voyage programına üye olduğunuzda kaldığınız lüks kamaraya ve gemide aldığınız her bir hizmete bağlı olarak puan toplarsınız. Club Interior lüks kamarasında kaldığınızda 2 puan, Club Oceanview lüks kamarasında kaldığınızda 3 puan, Club Veranda lüks kamarasında kaldığınızda 5 puan, Club Continent Suites lüks kamarasında kaldığınızda 8 puan kazanırsınız. Gemide Club Spa Suites, Club Ocean Suites ve Club World Owner’s Suites tercih ederseniz 18 puan kazanırsınız.

Enerji veren aktiviteler

İçinizdeki kaşifi keşfedin.Karayiplerde şnorkelle dalış yapın, Alaska buzulunun karşısında tırmanma duvarının tepesine çıkıp tüm manzaraya hakim olun. Meksika ‘ da Maya kalıntılarını ziyaret edin. Seçim sizin.

Görülesi Rotalar

200’e yakın destinasyondan en merak ettiklerinizi inceleyin. En çok nereye gitmek isterdiniz? Hayalinizdeki rotayı bulun, geriye sadece ulaşmak kalsın.