Spa ve Fitness

Fitness

Azamara Club Cruises gemilerinin size sunduğu lüksün ve konforun başında gelen hizmetler spa, sağlık ve fitness hizmetleridir. Azamara gemilerinde aldığınız spa, sağlık ve fitness hizmetleri kendinizi daha iyi hissetmenizi, daha iyi görünmenizi ve eve canlanmış şekilde gitmenizi sağlayacaktır.

Eğer yorgunsanız, motivasyonunuz düşükse ve kendinizi yenilemeye ihtiyaç duyuyorsanız Azamara gemileri ile muhteşem bir yolculuğa ve tatile çıkabilir, bu sırada spa ve fitness hizmetleri ile canlanarak tatilden harika bir dönüş yapabilirsiniz. Tatil sırasında kendinizi daha sağlıklı, daha güzel ve daha iyi hissetmeniz mümkündür.

Sanctum Spa

Azamara Club Cruises gemilerde size yeni Sanctum Spa hizmetini verir. Bu yeni dinlendirici spa hizmeti sizin sağlıklı ve iyi hissetmenize ve zinde olmanıza odaklanır. Sanctum Spa kendinize odaklanmanızı sağlar. Bu da sizin evde kendi başınıza yapmak için her zaman vakit bulamayacağınız bir şeydir.

Sanctum Spa ile okyanusun üstünde spa hizmetinin ve masajın keyfine varın. Ayrıca keşfedeceğiniz şehre varmadan önce hızlı bir manikür, diş beyazlatma hizmeti, kuaför hizmeti alın. Hatta iyileştirici akupunktur tedavisi yaptırın. Sanctum Spa hizmeti profesyonel terapistler ve estetisyenler tarafından verilir.

Bir Sanctum Spa menüsünde şu hizmetler bulunur:

Sanctum Terası, Yüz Parlatma Hizmeti, Masaj Terapisi, Vücut Şekillendirme, Spa Ritüeli, Diş Beyazlatma Hizmeti...

Bu hizmetlerden yararlanmak için biletinizi aldığınız sırada rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir.

Fitness Dersi

Azamara Club Cruises gemilerinde fitness ve diyet dersleri verilmektedir. Bu dersler bir gruba verilebildiği gibi ek ücret ödemeniz hâlinde eğitmenden birebir dersler almanız da mümkündür. Böylece bir Azamara gemi gezisine çıkarak hem tatil yapabilir hem de sağlığınıza odaklanabilirsiniz. Üstelik okyanus üstünde gezen bu lüks gemide dinlenebilir, rahatlayabilir, yenilenebilirsiniz.