Eğlence Seçenekleri

Tatil, keşfetme zamanı olduğu gibi aynı zamanda rahatlama ve eğlenme zamanıdır. Kıyıları keşfettikten önce ya da keşfettikten sonra gemide yapabileceğiniz çok sayıda etkinlik bulabilirsiniz. Bu seçenekler eğlenmek, dinlenmek, iyi vakit geçirmek ve keşfetmek olabilir. Bunlardan hangisini seçerseniz seçin Azamara gemilerinde tercihinize uygun bir etkinlik bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Azamara Club Cruises gemilerinde iştah açıcı ürün koleksiyonları bulmanız mümkündür. Gemilerde dört farklı mağaza vardır. Bu mağazalarda güzel mücevherler ve saatler başta olmak üzere pek çok çeşitli ürün bulmanız mümkündür. Ayrıca indirimler ve bir kereye mahsus olan özel fiyat teklifleri alışverişinizi eğlenceli hâle getirecektir. Bunları yakalamak için gemideki günlük gelişmeleri takip etmeyi unutmayın.

Azamara Quest Mağazası ve Azamara Journey Mağazası Azamara Club Cruises gemilerinde bulacağınız özel mağazalardır. Burada ihtiyacınız olan çok çeşitli ürünleri bulmanız mümkündür. Öyle ki, mağazada günlük giyimden mayo ve bikiniye, güneş gözlüğünden aksesuarlara kadar çok çeşitli ürünler bulabilirsiniz. Ayrıca burada gemi seyahatiniz bittiğinde evinize ve sevdiklerinize götürebileceğiniz ufak hediyelik eşyalar da bulabilirsiniz.


White Night Party

Lüks Azamara Club Cruises gemilerinde sınırsız konfor içinde eğlenceye doyacağınızdan emin olabilirsiniz. Azamara’nın ünlü gece partisi White Night Party yani Beyaz Gece Partisi size unutulmaz bir gece yaşatacak. Parti için özel olarak hazırlanan büfeden istediğiniz yiyecekleri ve içecekleri alabilir, parti boyunca eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Azamara size parti boyunca keten örtülerle kaplı masalar, özel hazırlanmış renkli bir dekor, harika bir büfe ziyafeti ve butik şaraplar vadediyor. Bunların tümü White Night Party’i eşsiz kılıyor. White Night Party akşam yemeğinden sonra başlayıp canlı müzik eşliğinde gece geç saatlere kadar devam ediyor. Bu partinin teması beyaz ve adı da Beyaz Gece Partisi olduğu için konukların beyaz giymesi öneriliyor. Beyaz giymeniz şart olmasa da partinin tadını çıkarmanız için harika bir seçim olacaktır.


Kabare Salonu

Kabare salonunda canlı performansları, profesyonel dans ve müzik gösterilerini, solistlerin sunumlarını, orkestraların müzik dinletilerini izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Bunların dışında kabare gece kulübünde pek çok eğlenceli etkinlikler bulmanız mümkün olacaktır. Burada bulunan bardan istediğiniz içkiyi alarak rahat koltuklardan birine geçebilir, eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Gemi yolculuğunuz boyunca çok sayıda farklı gösterinin sahnede olacağından emin olabilirsiniz.


Gazino

Gazinoda şansınızı test edebilir oyunlar oynayabilirsiniz. Eğer gazinoda oyun oynamaya yeni başlıyorsanız acemi şansının doğru olduğunu kanıtlamak için bu fırsatı kullanabilirsiniz. Gazinoda blackjack ve rulet, slot makinaları, üç kartlı poker oyunları bulmanız mümkündür.

Gazinoda oyunların nasıl oynandığı konusunda bir fikriniz yoksa grup şeklinde ya da bireysel şekilde verilen ücretsiz dersleri dinleyerek oyun stratejilerini öğrenebilirsiniz. Gazinoda ödemeleri kredi kartıyla ya da nakit olarak yapabileceğiniz gibi KeyCard ve benzeri çeşitli ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Gazinoda bulunan bardan içeceklerinizi alarak oyununuzun tadını çıkarabilirsiniz.