Çocuklu Aileler

Çocuklarla büyük gemi gezintilerine çıkmak sizi korkutabilir. Ancak çocuklu aileler için her şeyin düşünüldüğü bir gemide iseniz korkunuz yersizdir. Azamara Club Cruises gemilerinde çocuğunuzla üst düzey konforun olduğu lüks kamaralarda çok rahat bir yolculuk ve tatil yapabilirsiniz. Kamaralar başta olmak üzere geminin her yerinde çocuklu aileler için her ayrıntı düşünülmüştür.

Her yaşta çocuklar için Azamara Club Cruises gemilerinde özel hizmetler mevcuttur. Restoranlarda yüksek sandalyeler, oyun alanları, özel yataklar ve bunların yanında çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu her şey gemide mevcuttur. Gemide iken çocuğunuzla çıktığınız bir tatilde lüks bir otelde konakladığınızı düşünebilirsiniz. Çünkü gemiler size lüks otellerin sunduğu her şeyi ve hatta otel hizmetinden fazlasını sunarlar.

Doya Doya Eğlensinler

Çocuğunuz İçin Hazır Edilen Oyun Alanları

Uzun turlara çıkan diğer gemilerde bulunmayan ve fakat Azamara Club Cruises gemilerinde bulunan hizmetlerden biri de oyun alanıdır. Çocuğunuzla birlikte başka gemilerle yolculuğa çıkarken taşınabilir oyun alanınızı yanınıza almanız gerekebilir. Ancak Azamara Club Cruises ile yolculuğa çıkıyorsanız yanınıza böyle bir şey almanız gerekmez. Çünkü zaten Azamara gemilerinde rezervasyon yaptırdığınız lüks kamaranıza girdiğinizde kamaranıza çocuğunuz için bir oyun alanı getirildiğini ve kurularak çocuğunuz için hazır edildiğini görürsünüz.

Çocuğunuz için Hazır Edilen Yüksek Sandalyeler

Çocuğunuzla birlikte keyifli bir yemek için ihtiyaç duyduğunuz yüksek sandalyeleri Discoveries Restoran’da, Windows Kafe’de, Aqualine Restoran’da ve Prime C restoranda bulmanız mümkündür. Ayrıca restorana girdiğinizde ebeveyn olarak bunları talep etmeniz de gerekmez. Zaten biletinizi kesip gemiye girdiğinizde Azamara Club Cruises çalışanları size bir yüksek sandalye ayıracaklardır.

Azamara Club Cruises Çocuğunuz İçin Her Şeyi Düşünür

Azamara Club Cruises gemilerinde çalışanlar gemide kaç çocuklu aile olduğunu, kaç çocuk olduğunu ve hangi çocukların kaç adet beşiğe ya da yatağa, oyun alanına, yüksek sandalyeye ve yükseltici (destekli) koltuğa ihtiyacı olduğunu bilmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey yolculuğunuzun ve tatilinizin tadını çıkarmaktır. Bebeğiniz için süte ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken şey çalışanlardan talep etmektir. Ayrıca süte günün hangi zamanlarında ihtiyaç duyduğunuzu ve bebeğinize hangi saatlerde süt vermeyi planladığınızı söylerseniz çalışanlar size planınıza uygun olarak süt servisi yapacaktır.


Gemide bebeğinizle yolculuk ederken bebeğiniz için mama bulamayabilirsiniz. Bu nedenle bebeğinize özel olarak verdiğiniz mamalar varsa bunları yanınızda bulundurmanız yararlı olabilir. Ancak mama almayan ve yaşı biraz daha büyük olan çocuklar için çocuk menüleri mevcuttur. Hamburgerler, sandviçler, çeşitli pizzalar ve çocukların sevdiği benzer menüleri gemide bulabilirsiniz.


Çocuğunuzun Azamara gemilerinde bulunan havuzlarda vakit geçirmesi için yüzmeyi bilmesi gereklidir. Çocuğunuzla gemide ve havuzda vakit geçirmek sizin için eğlenceli olacaktır. Azamara gemilerinde ister çocuğunuz ister torunlarınızla çok iyi vakit geçirebilirsiniz.