Balayı Çiftler

Rüya Gibi Bir Balayını Kesinlikle Hak Ediyorsunuz


Hayat arkadaşınız İle hayal gibi bir gemi gezisi İle balayınızı yaşamaya ne dersiniz ?

Eşinizle birlikte harika bir balayına ve unutulmaz bir gemi gezisine çıkmak için Azamara gemilerinin gezdiği rotalardan birini seçin ve rüyalarınıza yelken açın. Azamara gemilerinde lüks kamaralarda ya da süitlerde unutulmaz bir balayını hatıralarınıza kaydedin. Balayından döndüğünüzde unutamayacağınız bir anınız olsun.

Azamara gemilerinde Sanctum Spa ile yenilenin, masajla rahatlayın ve balayının tadını çıkarın. Keşif noktalarında en güzel kıyı şehirlerini gezerek eşinizle yeni lezzetleri ve yeni yerleri keşfedin. Eşinizle yaşadığınız ilk günleri lüks bir gemi ile ve harika rotalarla unutulmaz kılın. Azamara gemilerinde kalacağınız lüks kamaralarda ya da süitlerde, belirttiğiniz takdirde, eşinize sürpriz yapmanız için gül yapraklarıyla süslenmiş yatağınız ve şampanyanız hazır olacaktır.

Sıradan Bir Balayının Çok Ötesinde Hayallerinizdeki Gibi Bir Balayı

Balayınızı planlarken bir otelde konaklamak, kara yoluyla ya da hava yoluyla geziye çıkmak yerine gemi yoluyla çıkacağınız okyanus ötesi bir gezi sizin balayınızın farklı olmasını sağlayacaktır. Uzak yerlere adalara yolculuk etmek ve bir süre burada kalarak otelde konaklamak yerine Azamara gemileriyle aynı sürede daha çok sayıda keşif noktası görebilir, daha farklı deneyimler elde edebilirsiniz.

İçinde lüks otellerin sunduğu olanaklardan çok daha fazla olanak bulunan Azamara Club Cruises gemileri size 5 yıldızlı otelleri aratmayacaktır. Üstelik gemide kamaranızda vakit geçirirken, restoranda harika okyanus ya da deniz manzarası eşliğinde uzman şeflerimiz tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerinizi yerken, kafede mükemmel tatlara sahip kaliteli şarap koleksiyonlarımızdan birini yudumlarken gemide olduğunuzu dahi unutacaksınız.


Yurt Dışı Balayı Seçeneklerinin En İyisi

Azamara Club Cruises gemileri sizi harika romantik şehirlere götürür. Üstelik romantik şehirlere romantik Azamara gemileriyle yolculuk edersiniz. Bir uçak yolculuğu ya da kara yolculuğu ile romantik bir şehre gidip sadece tek bir yerde vakit geçirmek yerine romantik geminin sizi götüreceği çok sayıda romantik şehirde daha heyecanlı zamanlar geçirebilirsiniz. Yani aynı sürede pek çok deneyim yaşarsınız.

Eşinizle aşkınızı doyasıya yaşamak ve taçlandırmak için Azamara gemilerinden bir lüks kamara ya da süit için rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Düğününüzün ardından yapmanız gereken tek şey kendinizi rahatın ve lüksün kollarına yani Azamara gemisine bırakmaktır. Azamara Club Cruises sizin yerinize her şeyi düşünür. Gemideki çalışanlar sizin zaten balayınız için Azamara gemisinde olduğunuzun farkında olarak size hizmet edeceklerdir.

Balayınız İçin Seçebileceğiniz Azamara Club Cruises Rotaları


Balayınız için Azamara Club Cruises rotalarından istediğiniz birini seçebilirsiniz. Akdeniz turu ile sıcak ve romantik kıyı şehirlerine doğru yolculuk edebilir, burada eşinizle güzel ve ılık keşifler yapabilirsiniz. Mükemmel Akdeniz lezzetlerini eşinizle deneyebilir ve ilk deneyimlerinizi birlikte yaşayabilirsiniz.

Azamara Club Cruises Avustralya ve Yeni Zelanda turlarına çıkarak uzak yerleri keşfedebilir, dünyanın farklı yerlerine adım atarak eşinizle uzak yerlere seyahat etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Azamara Club Cruises Asya turu balayı için yine unutulmaz rotalara çıktığınız harika bir seçim olmaya adaydır. Bu rotalar balayınızı rüya gibi yerlerde geçirmenizi ve balayı gezinizi eşinizle yapacağınız keşiflerle süslemenizi sağlayacaktır.

Küba gezisi balayınıza otantik bir atmosfer katmanız için birebirdir. Otantik noktalar ve otantik tatlar eşinizle hayâl gibi bir balayı yaşamanıza olanak tanır. Ayrıca Azamara Club Cruises şefleri bu noktalardan taze malzemeler toplayarak size yerel tatlar hazırlayacak ve keşif noktalarının yerel lezzetlerinden seçkiler tatmanızı sağlayacaktır.


Azamara Club Cruises Gemisinde Evlilik Teklifi

Azamara Club Cruises gemilerinde hayatınızdaki en özel insana evlilik teklif edebilirsiniz. Evlilik teklifinizi unutulmaz bir ana dönüştürebilir, özel bir organizasyon hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Özel bir masa, özel müzikler, kokteyl partisi, aksesuarlar ve özel hazırlanmış bir menü ile sevdiğinizin sizinle evlenmeye evet demesini sağlayabilirsiniz.


Hayatınızın en mutlu gününü hayatınızın en özel anlarıyla okyanusta birleştiğini düşünün.
Ömür boyu mutluluğa atacağınız ilk adımı bir cruise tatiliyle atın; aşkınıza bütün duyguları aynı anda yaşatın.
Sadece resimlere bakınca dahi insana huzur veren gerçekliğin sınırlarını zorlayan gemiler ve manzara eşliğinde tıpkı filmlerdeki gibi bir tatili gerçekleştirin.
Sabah kahvaltıdan gece eğlencesine dek bütün turistik aktiviteleri aynı anda yaşayın.
Ya da dilerseniz gün boyu ruhunuza ve bedeninize hitap eden en güzel okyanus manzaralarıyla tatilinizi renklendirin.


Azamara Club Cruises Gemisinde Düğün

Azamara gemilerinde muhteşem bir düğün organizasyonu ile düğününüzün unutulmaz kılabilirsiniz. Gemiye adın attığınızda düğün başlar ve ilk dansınızı denizde lüks Azmara gemisinde yaparsınız. En güzel anınızı Azamara gemisi kaptanı ile ölümsüzleştirirsiniz.

Özenle sizin seçtiğiniz temaya uygun olarak hazırlanmış bir düğün organizasyonu, özel müzikler ve isterseniz bir kokteyl partisi ile geceye çift olarak imzanızı atabilirsiniz. Özel çiçekler ve aksesuarlarla düğün geceniz tam istediğiniz gibi olur. Düğünün ardından özel kamaranıza ya da süitinize çekilir ve okyanus üstünde lüks zamanların tadını çıkarırsınız.

Balayına özel turlarımızı görmek için tıklayınız.