İçecek Seçenekleri

Discoveries Bar

Discoveries Bar Discoveries Restoran içinde yer alan, yemekten önce ya da sonra keyifli vakit geçirebileceğiniz rahat atmosferli bir bardır. Burada aradığınız hemen hemen her türlü içeceği bulmanız mümkündür.

Discoveries Restoran’da harika bir yemek yedikten sonra Discoveries Bar’a geçerek gemideki diğer konuklarla iletişim kurabilir, sohbet edebilir, arkadaş olabilirsiniz. Azamara Club Cruises gemileri diğer gemilere göre daha küçük olduğu için burada gemideki konuklarla arkadaş olmak ve sohbet etmek üzere daha sıcak bir ortam bulabilirsiniz.


Discoveries Salonu

Discoveries Salonu ana restoranın hemen dışında bulunur. Burası akşam yemeğinden önce ya da sonra oturup vakit geçirebileceğiniz, gemideki diğer misafirlerle sohbet edebileceğiniz ve içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz bir salondur. Burada bulunan barda kaliteli şaraplardan oluşan bir seçkinin yanı sıra karışık içecekler ve birinci sınıf alkollü içkiler mevcuttur. Eğer başka bir tercihiniz varsa barmen size istediğiniz içeceği hazırlayacak ve sunacaktır.


Mosaic Cafe and Mosaic @Night

Günlük ve atıştırmalık yiyecek ve içecek isteyen misafirler için özel olarak tasarlanmış rahat bir kafe olan Mosaic Cafe’de favori kahvenizi içmeyi tercih ettiğiniz şekilde bulmanız mümkündür. Bu kafede diğerlerine göre daha rahat koltuklar mevcuttur. Burada rahatlayabilir, gevşeyebilir ve harika manzara eşliğinde kahvenizi içebilirsiniz.

Mosaic Cafe harika geçecek gününüze başlamak ya da harika geçen bir gününüzü sonlandırmak için mükemmel bir yerdir. Dünyanın neresinde olursanız olun bu kafede oturarak lezzetli içeceklerinizi yudumlayabilir, atıştırmalıklarınızı keyifle yiyebilirsiniz.

Mosaic Cafe’de düzenlenen Wine Corner toplantıları şarap severler için birebirdir. Burası yeni şaraplar keşfetmeniz ve şarabınızı keyifle yudumlamanız için mükemmel bir yerdir. Şarap garsonu size kaliteli şarapları tatmanız ve keşfetmeniz için rehberlik edecektir.

Wine Corner toplantıları sırasında gemideki sıcak ortamdan yararlanarak diğer şarap severlerle iletişim kurabilir, onlarla şarap üzerine güzel sohbetler edebilir ve hatta iyi arkadaşlıklar kurabilirsiniz.


Şaraplar

Azamara Club Cruises gemilerinde çok çeşitli şaraplar bulabilirsiniz. Açık denizde bulmakta en çok zorlanacağınız içecek, yüksek olasılıkla sınırlı sayıda üretilen nadir mahsullerden elde edilen kaliteli şarap koleksiyonudur. Lüks Azamara gemilerinde işte bu niteliklere sahip, en kaliteli ve en lezzetli şarap koleksiyonları içinden istediğinizi seçip tadabilirsiniz. Mükemmel deniz manzarası eşliğinde şarabınızı yudumlar ve unutulmaz bir gemi yolculuğunun tadına varırsınız.

Azamara gemilerinde Fransa’dan Kaliforniya’ya, Arjantin’den Güney Afrika’ya kadar geniş bir ürün yelpazesi arasından damak tadınıza en uygun şarabı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Şarap garsonlarımız akşam yemeğinize en uygun şarabı seçmeniz için size yardımcı olacaklardır. Afiyet olsun!

İçeceklerinizi nasıl ödeyeceğinizi de düşünmenize artık gerek kalmadı. Tüm içecek ödemelerinizi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.