• Tur Hakkında
 • Rota
 • Gemi
 • Detaylar
 • Fiyat
 • Bilgi İste

Rotalar & Limanlar

1. Gün İstanbul dan Lizbon a hareket

İstanbul Havalimanı buluşmasının ardından, İstanbul - Lizbon arası Türk Havayolları TK1755 tarifeli sefer ile uçuş, varışı takiben Azamara Pursuit’e transfer.

2. Gün Porto(Leixoes), Portekiz

Leixões Limanı, Porto kentine ve Portekiz'in kuzey kesimine hizmet veren liman. Atlas Okyanusu kıyısında, Douro Nehri'nin ağzının 4 km kuzeyinde, Porto'nun 9 km kuzeybatısında, Matosinhos kenti sınırları içinde yer alır.

3. Gün Denizde

Tüm günün denizde! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

4. Gün Bilbao, İspanya

İspanya’nın kuzeydoğusunda yer alan Bask bölgesinin en büyük şehri olan Bilbao, Bask denizine dökülen Edna nehri üzerinde kurulmuştur.

5. Gün Bordeaux, Fransa

Bordeaux, Fransa'nın güneybatısında Akitanya-Limousin-Poitou-Charentes bölgesinin Gironde departmanında yer alan şehirdir.Güneybatı Fransa'nın başlıca ticaret merkezi ve limanıdır.

6. Gün Bordeaux, Fransa

Bordeaux, Fransa'nın güneybatısında Akitanya-Limousin-Poitou-Charentes bölgesinin Gironde departmanında yer alan şehirdir.Güneybatı Fransa'nın başlıca ticaret merkezi ve limanıdır.

7. Gün Bordeaux, Fransa

Bordeaux, Fransa'nın güneybatısında Akitanya-Limousin-Poitou-Charentes bölgesinin Gironde departmanında yer alan şehirdir.Güneybatı Fransa'nın başlıca ticaret merkezi ve limanıdır.

8. Gün Denizde

Tüm günün denizde! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

9. Gün St. Peter Port, Manş Adaları

Saint Peter Port veya kısaca St. Peter Port Guernsey'in başkentidir. Yönetimsel olarak Kuzey ve Güney olmak üzere iki bölgeye bölünmüştür. Fransızca'da ismi St. Pierre Port olarak geçer.

Manş Adaları ise, Manş Denizi'nde, Normandiya sahiline yakın, Birleşik Krallığa bağlı, içişlerinde bağımsız takımadalardan oluşur. Jersey, Alderney, Guernsey, Sark adaları ile muhtelif adacıklardan oluşur.

10. Gün Plymouth, İngiltere

Plymouth, Birleşik Krallık'ta, İngiltere ülkesinde Güney-Batı bölgesinde törensel Devon kontluğuna bağlı ama 1998'den itibaren "tek-seviyeli yerel idare" statülü bir idare merkezi ve 1928'de verilen krallık beratı ile şehir niteliği taşıyan bir yerleşimdir.

11. Gün Southampton, İngiltere

Southampton, İngiltere'ye iniş işlemlerinin ardından Londra’ya transfer.

Southampton, Birleşik Krallık'ın güney kıyısındaki yerel yönetim bölgesi Hampshire'ın en büyük kentidir. Londra'nın 75 mil güneybatısında ve Portsmouth'un 19 mil kuzeybatısında yer alır.

 

12. Gün Londra, İngiltere

Londra havalimanına transfer ve Türk Havayolları TK1978 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket.

Bilgi İste
Kararsız mı kaldınız? Size en uygun tatili planlamak için ekibimizden destek alabilirsiniz. Formu doldurduğunuzda deneyimli ekibimiz en kısa sürede size uygun tur programlarını planlamanız için sizinle iletişime geçecek.
Gemi Bilgileri

Azamara Pursuit

royal caribbean gemi

Detaylar

Uçuş detayları İstanbul Havalimanı:

Istanbul(İstanbul Havalimanı)  – Lizbon       14 Mayıs          TK 1755     07:35 (Hareket)           10:30 (Varış)

Londra – İstanbul(İstanbul Havalimanı)        25 Mayıs        TK 1984     22:10 (Hareket)           04:55 (Varış) +1

*** Uçak detaylarında değişiklik olabilir.

İzmir / Antalya / Ankara           Gidiş Dönüş Bağlantı ücreti Kişi başı 130 €’dur.

Adana / Kıbrıs                          Gidiş Dönüş Bağlantı ücreti Kişi başı 160 €’dur.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Lisbon Londra - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti 
 • Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki  transferler
 • Gemideki Alkollü ve Alkolsüz içecekler dahildir (Premium içecekler hariç)
 • Londra’da Jurry’s in Croydon vb. otelinde 1 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Havaalanı ve liman vergisi  750 €
 • 6 Yıldızlı Azamara Pursuit gemimizde tam pansiyon (tüm yiyecekler dahil-Specialty Restaurant giriş ücretleri hariç) 
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler 
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20’yi aştığı takdirde)
 • Limanlarda düzenlenen ekstra geziler
 • İngiltere Vizesi  
 • Schengen Vize ücreti (Çok girişli Schengen vizesi)
 • Yurtdışı çıkış harcı 
 • Gemideki Premium içecekler    
 • Kişisel Harcamalar
 • Seyahat sağlık ve iptal sigortası 70 yaş altı 50 €, 70 yaş üstü surprim uygulanır

Fiyatlar

Kategori 1. Kişi 2. Kişi Bahşişler
Dış Kabin
1,996 €
1,996 €
0 €
Promo Balkonlu Kabin
2,096 €
2,096 €
0 €
Balkonlu Kabin
2,596 €
2,596 €
0 €

Konaklama

Azamara Club Cruises gemileri keyifli bir gemi gezisi yapmak isteyen misafirlerine ayrıcalıklı konaklama koşulları sunar. Balkonlu, manzaralı kamaralarda ya da süitlerde konaklayabilirsiniz. Gemide ayrıca engelli misafirler için özel tasarlanmış kamaralar mevcuttur.

Yemekler

Azamara Club Cruises gemileriyle seyahat ederken yeni varış noktalarını keşfettiğiniz gibi yeni tatlar da keşfedersiniz. Deneyimli Azamara Club Cruises şefleri size restoranlarda harika lezzetler sunar. Bu lezzetleri harika şaraplar ve okyanus manzarası eşliğinde tadarsınız.

Denizde Geçen Günler

Azamara Club Cruises gemileri kısa sürede pek çok ünlü varış noktasını keşfetmenizi sağlar. Yolculuk sırasında bazı günler gemi karaya yanaşmaz ve gün boyunca denizde olur. Bu günlerde gemide alışveriş yapabilir, bol bol fotoğraf çekebilir, havuzda zaman geçirebilirsiniz.

Eğlence

Azamara Club Cruises gemileri tatiliniz boyunca iyi vakit geçirmeniz için eğlence seçenekleri ile doludur. Müzikli ve danslı gösteriler, film gösterimleri, şarap tadımları, gazino ve daha katılabileceğiniz pek çok eğlence seçeneği vardır.

Çocuk ve Gençlik Programları

Azamara Club Cruises gemilerinde ailecek vakit geçirmek isterseniz kesinlikle zorluk yaşamazsınız. Çocuklarınızın yaşı kaç olursa olsun gemide onlara özel programlar vardır. Bebeğiniz uzman bakıcıların yanında vakit geçirirken siz tatilinizin tadını çıkarırsınız. Çocuğunuzun yaşı daha büyük ise yaşıtlarıyla onlar için hazırlanan programlara katılır.

Fitness Center

Azamara Club Cruises gemiler ile seyahat etmenin ve tatil yapmanın en güzel yanlarından biri de tatiliniz bittiğinde kendinizi yenilenmiş hissetmenizdir. Bu da gemideki spa ve fitness hizmetleri ile olur. Okyanus manzarası eşliğinde fitness yaparak formunuzu koruyabilir, ardından spa salonunda gevşeyerek yenilenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Destek Hattı
444 80 92
Daha detaylı bilgi almak için