Azamara Quest ile Kuzey Avrupa

Kişi Başı
3,036 € Başlayan Fiyatlarla
Azamara Cruises'ın Azamara Quest Kuzey Avrupa cruise turu ile yeni yerler keşfetmeye hazır mısınız? STOCKHOLM, SWEDEN kalkışlı gemi turu sizi hayallerinizdeki destinasyonlara götürüyor.
Yolcu Yaşlarını Seçiniz:
Lütfen Tur Tarihini Seçiniz:
A 1.Gün - Stockholm - Sweden 17:00
B 2.Gün - Tallinn - Estonia 10:30 - 22:00
C 3.Gün - Helsinki - Finland 07:30 - 18:00
D 4.Gün - St. Petersburg - Russia 08:00 - 00:00
D 5.Gün - St. Petersburg - Russia 00:00 - 21:00
- 6.Gün - At Sea -
E 7.Gün - Riga - Latvia 08:00 - 17:00
F 8.Gün - Klaipeda - Lithuania 13:00 - 22:00
G 9.Gün - Gdk 08:00 - 22:00
H 10.Gün - Ronne - Bornholm - Denmark 11:30 - 18:00
I 11.Gün - Kiel Canal - Germany 08:00 - 20:00
J 12.Gün - Amsterdam - Netherlands 13:00 - 00:00
J 13.Gün - Amsterdam - Netherlands 00:00
Azamara Quest ®

En özel ve en butik cruise gemisi! Maksimum 694 misafir ağırlayan butik cruise gemimize HOŞGELDİNİZ ! Azamara Quest’te sizleri mükemmel bir servis, daha uzun saatlerde liman konaklamaları, en güzel rotalar ve huzurlu ve sakin bir ortam bekliyor. Gemide alkollü ve alkolsüz pek çok seçeneğin ücretsiz* olarak sunulduğu, uzak limanlarda şehir merkezlerine ücretsiz servislerin konulduğu, 400’e yakın personelimiz ile size adınız ile hitap edecek kadar yakın bir ilgi sunacağız. Azamara Quest özellikle tecrübeli gezginler ve butik servisten hoşlanan misafirlerimiz için tartışmasız en doğru seçenektir.

Uzunluk:
180 Metre
Borda:
25 Metre
Çekim:
19.85 Metre
Yolcu Kapasitesi:
694
Tonaj:
30.277
Hızı:
18.5 Knot

Tüm Gemilerimiz

Azamara Journey ve Azamara Quest olmak üzere iki özel cruise gemisine sahip olan Azamara Club Cruises misafirlerine özel hizmetler sunmaktadır. Kaybolacak kadar büyük ve sıkılacak kadar küçük olmayan butik cruise gemileri şık, sade, lüks ve konforu bir arada tutmaktadır. Bu özelliklerin dışında 24 saat oda servisi, özel içecekler, televizyon, doğal yaşamı daha da yakından görmek için dürbün, lüks pamuklu yataklar, odalarda gerçek çiçekler, günlük haber bülteni ve daha birçok özel hizmet yer almaktadır.

Destek Hattı
444 80 92
Daha detaylı bilgi almak için
Konaklama
Azamara Club Cruises gemileri keyifli bir gemi gezisi yapmak isteyen misafirlerine ayrıcalıklı konaklama koşulları sunar. Balkonlu, manzaralı kamaralarda ya da süitlerde konaklayabilirsiniz. Gemide ayrıca engelli misafirler için özel tasarlanmış kamaralar mevcuttur.
Yiyecek ve İçecekler
Azamara Club Cruises gemileriyle seyahat ederken yeni varış noktalarını keşfettiğiniz gibi yeni tatlar da keşfedersiniz. Deneyimli Azamara Club Cruises şefleri size restoranlarda harika lezzetler sunar. Bu lezzetleri harika şaraplar ve okyanus manzarası eşliğinde tadarsınız.
Denizde Geçen Günler
Azamara Club Cruises gemileri kısa sürede pek çok ünlü varış noktasını keşfetmenizi sağlar. Yolculuk sırasında bazı günler gemi karaya yanaşmaz ve gün boyunca denizde olur. Bu günlerde gemide alışveriş yapabilir, bol bol fotoğraf çekebilir, havuzda zaman geçirebilirsiniz.
Eğlence
Azamara Club Cruises gemileri tatiliniz boyunca iyi vakit geçirmeniz için eğlence seçenekleri ile doludur. Müzikli ve danslı gösteriler, film gösterimleri, şarap tadımları, gazino ve daha katılabileceğiniz pek çok eğlence seçeneği vardır.
Çocuk ve Gençlik Programları
Azamara Club Cruises gemilerinde ailecek vakit geçirmek isterseniz kesinlikle zorluk yaşamazsınız. Çocuklarınızın yaşı kaç olursa olsun gemide onlara özel programlar vardır. Bebeğiniz uzman bakıcıların yanında vakit geçirirken siz tatilinizin tadını çıkarırsınız. Çocuğunuzun yaşı daha büyük ise yaşıtlarıyla onlar için hazırlanan programlara katılır.
Spa ve Fitness
Azamara Club Cruises gemiler ile seyahat etmenin ve tatil yapmanın en güzel yanlarından biri de tatiliniz bittiğinde kendinizi yenilenmiş hissetmenizdir. Bu da gemideki spa ve fitness hizmetleri ile olur. Okyanus manzarası eşliğinde fitness yaparak formunuzu koruyabilir, ardından spa salonunda gevşeyerek yenilenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Benzer Turlar